Правила та умови

Додаток №2 до Публічного Договору про надання послуги доступу до Вебсайту www.arc.ua

Товариство з обмеженою відповідальністю “УМ” володіє і керує цифровим продуктом:www.arc.ua (далі йменується Вебсайт) разом із усім контентом, розміщеним на ньому, та контентом, який доставляється електронною поштою, сторінками в соціальних мережах. Далі ТОВ “УМ” йменується “ми” або “наші”.

Використання вами Вебсайтів і пов’язаних продуктів й послуг регулюється положеннями, умовами та застереженнями, викладеними нижче, нашою політикою конфіденційності й всіма дотичними законами та нормативною базою.

Додатково ми залишаємо за собою право припинити доступ до Вебсайту з будь-якої причини, а також вживати будь-які інші дії в наших інтересах та деяких або всіх наших користувачів й клієнтів. ТОВ “УМ” залишає за собою право змінювати ці застереження, положення та умови доступу без попереднього повідомлення.

Зверніть увагу, що наш Вебсайт постійно розвивається. Тому ця Угода може змінюватися й оновлюватись на постійній основі. Будь ласка, повертайтеся на цю сторінку регулярно.

Доступ

Доступ до Вебсайту надається безоплатно. Пожертвувачі, зареєстровані в програмі автоматичного поновлення пожертв, можуть відмовитися або скасувати пожертву в будь-який час, зв’язавшись з нашою службою підтримки [email protected]. За скасовану місячну пожертву ТОВ “УМ” не відшкодовує кошти.

Доступ до Вебсайту не створює професійних відносин чи будь-яких інших відносин із ТОВ “УМ”. Доступ до Вебсайту надається виключно для вашого особистого некомерційного використання.

Ви не маєте права розробляти або отримувати для комерційного продажу будь-які дані у машиночитаній чи будь-якій іншій формі, що включає або використовує будь-яку частину Вебсайту, а також передавати або зберігати будь-які дані, що знаходяться або обмінюються на Вебсайті в будь-якій електронній мережі для використання більш ніж одного користувача, крім випадків, коли у вас є отриманий заздалегідь письмовий дозвіл від ТОВ “УМ”. Зокрема ви не можете змінювати, копіювати, відтворювати, повторно публікувати, завантажувати, постувати, передавати, перекладати, продавати, творити похідні праці, використовувати чи поширювати будь-яким способом чи за допомогою будь-якого інструменту матеріали з Вебсайту, якщо це не дозволено у цих Правилах та умовах або власником матеріалів. Для отримання додаткової інформації щодо дозволу на відтворення або розповсюдження матеріалів із Вебсайту звертайтеся на електронну пошту [email protected].

Облікові дані та безпека

Використання деяких наших опцій, включаючи реєстрацію облікового запису та/або пожертву на Вебсайт, вимагає створення облікового запису для входу та пароля в інтернеті (“облікові дані”) або автоматичне створення облікового запису через погодження користувача поділитися персональними даними через треті сторони, наприклад, Платіжну систему, Google, Facebook тощо. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності своїх облікових даних і ви несете повну відповідальність за всі дії, які відбуваються під час використання вашого облікового запису. Ви погоджуєтеся негайно змінити свій пароль і повідомити нас за електронною адресою [email protected], якщо підозрюєте або дізнались про будь-яке несанкціоноване використання ваших облікових даних або будь-яке інше порушення безпеки, пов’язане з доступом до Вебсайту. Ми залишаємо за собою право вимагати від вас змінити свої облікові дані, якщо ми вважаємо, що вони більше не захищені. Ви погоджуєтесь із тим, що ми не несемо відповідальності за будь-які втрати або збитки, які виникли внаслідок вашої неспроможності належним чином захистити свої облікові дані.

Інтелектуальна власність

ТОВ “УМ” і Вебсайт, весь текст і зображення, що містяться на Вебсайті і в продуктах ТОВ “УМ”, захищені законодавством України про товарні знаки та авторське право й іншими чинними нормативними актами, а також міжнародними нормами, на зразок Закону про авторське право у цифрову епоху (Digital Millennium Copyright Act), і є власністю ТОВ “УМ”, якщо не визначено інше. Усі авторські права та торгові марки, які не належать ТОВ “УМ”, які використовуються або згадуються на Вебсайті та продуктах ТОВ “УМ”, є власністю відповідних власників. Ніщо, що міститься на Вебсайті чи інших продуктах, не може тлумачитися як надання будь-якої ліцензії чи інших прав на будь-яке авторське право, торговельну марку, патент або іншу власність ТОВ “УМ” чи будь-якої третьої сторони. Оскільки вміст є власністю, будь-яке несанкціоноване використання матеріалів Вебсайту або інших продуктів може порушувати закон. Якщо ви є власником авторських прав і вважаєте, що на Вебсайті присутній матеріал, що порушує авторські права, зверніться до процедур, наведених нижче в розділі “Політика ТОВ “УМ” та www.arc.ua щодо позовів про порушення авторських прав”.

Ніхто не має дозволу копіювати, змінювати, відтворювати, повторно публікувати, передавати або відображати, за винятком особистого використання, будь-які матеріали Вебсайту без дозволу ТОВ “УМ” чи уповноваженого представника ТОВ “УМ”.

Політика завантаження користувача

Вебсайт може дозволяти користувачам завантажувати, надсилати та/або публікувати зображення, текст, відео, інформацію про профіль, коментарі, листи або інші дані та інформацію (“Завантаження користувача”). Завантажуючи, створюючи або надсилаючи Завантаження користувача на Вебсайт або будь-яким іншим способом:

  • ви підтверджуєте, заявляєте та гарантуєте, що володієте правом на використання, ліцензування та субліцензування Завантаження користувача;
  • ви надаєте ТОВ “УМ” та будь-кому, уповноваженому ТОВ “УМ”, невиключну, всесвітню, безоплатну, безповоротну, безстрокову ліцензію, включаючи право субліцензії, на використання, копіювання, передачу, показ, розповсюдження, виконання, відтворювання повністю або частково, та модифікацію Завантаження користувача будь-яким способом або будь-яким засобом, повністю або частково (відомим зараз чи розробленим у майбутньому), без будь-яких обмежень для вас, для єдиної мети Вебсайту та послуг що надаються;
  • ви надаєте кожному користувачеві Вебсайту невиключну ліцензію на доступ до Завантаження користувача через Вебсайт, а також на використання, відтворення, розповсюдження, відображення та виконання деяких повідомлень користувачів, як це дозволено функціональними можливостями Вебсайту і відповідно до цієї Угоди;
  • ви даєте згоду, щоби  ТОВ “УМ” вирішував без попередження, чи розповсюджувати або надавати доступ до матеріалів користувача через RSS чи інші автоматизовані або програмні засоби;
  • ви проінформовані та даєте згоду на те, щобм ТОВ “УМ” постійно зберігав матеріали користувачів на своїх серверах;
  • ви погоджуєтеся з тим, що ТОВ “УМ” не несе відповідальності за публікацію або використання завантаження користувача будь-якими третіми сторонами, які скопіювали завантаження користувача впродовж часу, коли вони були відображені на Вебсайті, і не може перешкоджати цьому;
  • ви гарантуєте, що маєте законне право завантажувати / публікувати будь-які завантаження користувача, які вам не належать, і не порушуєте жодного закону чи права будь-якої фізичної чи юридичної особи.

Можливості працевлаштування

ТОВ “УМ” може розміщувати можливості працевлаштування та/або запрошувати користувачів надсилати свої тексти. Якщо ви вирішите надіслати ваше ім’я, контактну інформацію, резюме та/або іншу особисту інформацію до Вебсайту у відповідь на опис вакансії чи запит, ви уповноважуєте ТОВ “УМ” та її постачальників послуг використовувати цю інформацію для всіх законних і легальних цілей найму та працевлаштування. ТОВ “УМ” також залишає за собою право на власний розсуд пересилати інформацію, яку ви надаєте для законних бізнес-цілей. Ніщо в цій Угоді чи на Вебсайті не означає обіцянки ТОВ “УМ” провести співбесіду, наймати чи працевлаштувати будь-яку особу, яка надає інформацію, а також будь-що в цій Угоді чи на Вебсайті не може бути обіцянкою, що ТОВ “УМ” перевірить будь-яку або всю інформацію, яку йому надають користувачі.

Політика www.arc.ua щодо позовів про порушення авторських прав

ТОВ “УМ” таwww.arc.ua поважає інтелектуальну власність інших і вимагає, щоби наші користувачі робили те ж саме. Ви не можете завантажувати, вставляти, публікувати, надсилати електронною поштою, передавати чи іншим чином робити доступним будь-який матеріал, який порушує авторські права, патенти, торгову марку, комерційну таємницю чи інші права власності будь-якої фізичної чи юридичної особи. Вебсайт має право заборонити порушникам використовувати наш Вебсайт.

Якщо ви вважаєте, що ваша робота була скопійована та опублікована на Вебсайті або через нього таким чином, що є порушенням авторських прав, надішліть на [email protected] повідомлення про заявлене порушення з усією наступною інформацією:

а) ідентифікація захищеного авторським правом твору, щодо якого було здійснене порушення, або, якщо декілька захищених авторським правом творів охоплюються одним сповіщенням, репрезентативний список таких творів;

б) ідентифікація заявленого правопорушного матеріалу та інформації, достатньої для того, щоби ми могли знайти матеріал на Вебсайті (надання URL-адрес(ів) заявленого матеріалу, що порушує права);

в) інформацію, достатню для того, щоби ми могли зв’язатися з вами, наприклад: адресу, номер телефону та адресу електронної пошти;

г) вашу заяву про те, що ви вважаєте, що спірне використання не дозволено власником авторських прав;

ґ) вашу заяву, зроблену під страхом покарання за неправдиві свідчення, що наведена вище інформація у вашому сповіщенні є точною і що ви є власником авторських прав або уповноважені діяти від імені власника авторських прав; і

д) ваш електронний підпис.

Після отримання повідомлення про порушення авторських прав від власника авторських прав, яке містить необхідну інформацію, описану в пунктах (а)–(д) вище, Вебсайт повідомить користувача, якщо відомо, про ймовірне порушення та видалить або вимкне доступ до матеріалу, який ймовірно є правопорушним, якщо він розміщений на Вебсайті. Особиста інформація користувача не передається власнику авторських прав, якщо цього не вимагає закон.

Якщо будь-яке положення або частина цих Правил та умов буде визнано повністю або частково таким, що не має юридичної сили з будь-якої причини, решта цих правил та всієї угоди будуть розділені та залишатимуться в силі в повній мірі відповідно до призначення цього документа.