Надішли свою оповідь до The Arc

The Arc завжди в пошуку нових оповідей. Щоби приєднатися до нашої спільноти письменниць і оповідачок, стати поеткою-воїнкою, будь ласка, заповни форму нижче та подай свою оригінальну неопубліковану оповідь (додай посилання на текст у Google Docs чи Apple Pages). Ми розглянемо її та сконтактуємо з тобою (з митцями-чоловіками теж).

Водночас ми залишаємо за собою право не розглядати запити з матеріалами, які не відповідають нашим вимогам.

Форма для поеток і поетів-воїнів

  Що варто надсилати?

  Фінальну версію твоєї оповіді, обсягом мінімум 8 000 слів, на будь-яку тематику й будь-якого жанру, котра стосується України, українців та світу. Ми шукаємо оповіді з аркою, контролюючою ідеєю, протагоністами й силами антагонізму, які зацікавлюють читача та приводять до трансформаційного досвіду.

  Що не варто надсилати?

  Будь ласка, не надсилай нам стенограми інтерв’ю, огляди книжок чи фільмів, новини або сухі аналітичні матеріали. Ми не шукаємо контент заради контенту. Рекомендуємо прочитати про елементи, принципи та ремесло оповіді в цій книзі.

  Коли варто очікувати на відповідь?

  Ми відповідаємо на кожне звернення, але потребуємо часу, щоби сконтактувати з тобою. Якщо ти не отримала від нас відповіді за шість тижнів, сміливо нагадуй нам про поданий тобою матеріал або рухайся далі, надсилаючи свою роботу деінде. Якщо ти подала свою оповідь до декількох видань і отримала пропозицію від одного з них, будь ласка, повідом нам (це стосується також митців-чоловіків).

  А що з оплатою?

  Ми поважаємо інтелектуальну власність наших письменниць і платимо за контент, який обираємо для публікації. Якщо редактори вирішать опублікувати твою оповідь, наша виконавча редакторка сконтактує з тобою, щоб обговорити умови оплати. Ми в жодному разі, ні за яких обставин і в аніякій формі не будемо публікувати, поширювати чи копіювати твої тексти без твоєї згоди (як і тексти письменників).