Команда The Arc

Журнал The Arc щомісяця публікує добре розказані незвичайні оповіді про українців, Україну та світ, у якому ми живемо. Оповіді охоплюють усі жанри, але є винятково лонґрідами. Ми вкладаємо багато часу, зусиль та серця в кожну оповідь, аби ти захотів прочитати або почути кожне слово. Читай про нашу генезу тут.

Щоби приєднатися до команди авторів The Arc, будь ласка, ознайомся з нашою політикою прийому матеріалів.

Пожертвування до Креативного фонду The Arc — це інвестиція в хороші й добре розказані оповіді. Усі надходження підтримують творчинь контенту, письменниць і художниць, дизайнерок і IT-фахівчинь, а також митців-чоловіків, які разом працюють над розвитком незалежної спільноти креативниць і креативників в Україні.

Ulana Suprun MD Editor-in-Chief

Д-р Уляна Супрун

ЗАСНОВНИЦЯ ТА ГОЛОВНА РЕДАКТОРКА

Уляна є лікаркою-радіологинею, докторкою медицини. Вона працювала виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я України (2016–2019), була засновницею громадської організації Захист Патріотів, а зараз є головою громадської організації АРК.ЮЕЙ. Уляна має дивовижну здатність одночасно бути і в Україні, і поза її межами.

Marko Suprun Марко Супрун

Марко Супрун

засновник та креативний редактор

Марко є кінопродюсером, одним із засновників громадських організацій Babylon’13 та Захист Патріотів, який бореться з дезінформацією та розвіює російські фейки. Він допомагає нам пам’ятати, що іноді найменші деталі мають найбільшу вагу і що кожне слово має своє значення.

Вікторія Антоненко PhD Viktoriia Antonenko PhD

Вікторія Антоненко

виконавча редакторка

Не розлучаючись із книгами навіть уночі, на запитання “ким ти хочеш бути, коли виростеш?” Вікторія відповідала “бібліотекаркою”. На її шляху до мрії трапився архів (2013–2015) і музей (2016–2020), у проміжку між ними вона захистила кандидатську дисертацію з історії України, аби врешті прийти до того, щоби не лише читати, а й допомагати створювати книги і журнали.

Team Photo

Захар Кривошия

Графічний і шрифтовий дизайнер
Team Photo

Марина Охріменко

Контент-менеджерка та літературна редакторка
Team Photo

Єгор Базовкін

Комунікаційний менеджер, дизайнер
Team Photo

Зоя-Валерія

Комунікаційна менеджерка
Team Photo

Ганна Рак

Перекладачка
Team Photo

Олег Магдич

Дослідник

Ще один скромний доктор філософії з історії, у недалекому минулому — викладач Університету, науковий співробітник Національного музею Тараса Шевченка, а нині — аналітик Малої академії наук України. Олег може з легкістю прочитати лекцію на будь-яку історичну тему, що стосується будь-якого історичного періоду, ніби сам пережив ті події, а у своїх розвідках він пірнає так глибоко, що якось у роттердамському порту його сплутали з наркоторговцем.