Пожертвуй на Креативний фонд The Arc

Кожна пожертва допомагає підтримувати наших авторів у створенні добре написаних довгих фікшн і нонфікшн оповідей. Коли ти жертвуєш до нашого Креативного фонду, ти також надаєш підтримку українським художницям, ілюстраторкам, дизайнеркам та іншим креативницям, залученим до створення The Arc (а також поодиноким митцям-чоловікам). 

Твоя пожертва допоможе розвивати і популяризувати сміливий і майстерний сторітелінґ, тимчасом як ти насолоджуватимешся гарно розказаним оригінальним контентом, щоби допомогти втілити Арку України! 

Всі пожертви надходять до Креативного фонду The Arc, що створений некомерційною ГО “АРК.ЮЕЙ”, зареєстрованою в Україні як благодійна організація, звільнена від сплати податків №1926564600218.

Щомісячна пожертва через Fondy

Обрана сума буде автоматично списуватися з твоєї картки щомісяця.

Одноразова допомога через Fondy

Визнач суму допомоги на власний розсуд

Натиснувши “Пожертвувати”, я погоджуюся з Правилами та умовами та Публічним договором

Ти можеш бути здивований, чому 333 гривні і 450 гривень?

Війна Росії має на меті буквально та образно знищити Україну. Проте сьогодні українці чинять опір, як ніколи раніше, захищаючи свої домівки і життя та зберігаючи власне саму ідею українства. 

Під час важкого бою на фронті вести вогонь кількома артилерійськими батареями водночас складно. Тому наказ був спрощений і в більшості випадків є вигуком “333”, або “Триста тридцять три!”. 

І всі розуміють.

Це зберігає час — цінний товар на фронті — та сприяє ефективній синхронізації важкого озброєння та людей, які зараз захищають свободу Європи. 

Коли українські воїни чують “4.5.0.” (“Чотири–п’ять–нуль!”) по рації, він чи вона знають, що в їхньому секторі “чисто”. Завжди пильні, Збройні сили України гарантують безпеку міст і містечок України, або “4.5.0.”.

Ці два терміни сьогодні стали частиною української культури. Незважаючи на невизначеність, коли запитують: “Як ти?”, люди дадуть відповіль: “4.5.0.”. Або, зіткнувшись із викликом на роботі, який необхідно вирішити терміново, ви можете почути: “Отже, настав час 333, щоби виконати роботу”. Від назви подвійного еспресо “Джавелін” у кав’ярні “Байрактар” до адопції мови Збройних сил України — українська єдність є свідченням волі до свобідного життя. 

Раптом ти маєш запитання чи проблеми з процесом пожертвування, будь ласка, напиши на електронну адресу [email protected].

Дякуємо за твою підтримку!