ГЕНЕЗА 51

ГЕНЕЗА 51

Кожен із нас має арку.

Вивчені протягом життя уроки створюють арку, яку, перетворену в оповідь, можна фіксувати та переповідати іншим.

Такі оповіді ми хотіли б читати самі. І створили журнал The Arc, так як нічого подібного на ринку немає.

Наші оповіді надихнуть вас на роздуми про життя та культуру нашого суспільства. Журнал The Arc про українське повсякдення і виїмковість, теперішнє, майбутнє та минуле, що інтелектуально препароване, осмислене та подане у формі оповіді. Оповіді про нас, про те, ким ми є і ким можемо бути — іноді іронічно кумедні, а деколи до щему сумні.

Та попереджаємо: деякі історії настільки життєві, що аж не віриться; і настільки фантастичні, що аж реальні.

Це те, що ви прочитаєте у журналі The Arc.

Наш журнал — це довгі оповіді, фікшн і нон-фікшн, українською й англійською мовами, які можна і читати, і слухати. Ми поважаємо свою аудиторію, тож пропонуємо вам добре продумані та ретельно складені тексти. За кожним текстом — десятки годин досліджень big and small data та зважування кожного слова, бо кожне слово має значення. Як і тисячі років тому, важливо називати речі своїми іменами, тож усі схожості з реальними подіями та людьми не є ані випадковістю, ані співпадінням.

Лонгріди гарно пасують для того, щоб за спокійним прочитанням чи прослуховуванням реалії нашого повсякдення вразили до глибини душі. Здатність фокусуватися та глибоко досліджувати предмет, насолоджуватися відкриттями та знаходити нові смисли у знайомому — ті вміння, які, ми боїмося, слабшають у світі коротких постів та 30-секундних відеороликів. Або ви витратите час на слухання, або втратите можливість почути шепіт Всесвіту.

Прометей дарував людству вогонь, але епоха героїв давно добігла кінця. Від нас — тих, хто читає та думає, залежить, чи горітиме й надалі полумʼя допитливості. Оповіді в журналі The Arc — це наше запрошення залишити печеру та поглянути на світ під іншим кутом.

Ласкаво просимо до арки України.