Підписатись на The Arc!

Підписавшись на The Arc, ти отримаєш доступ до незвичних оповідей щомісяця. Річна підписка відкриває доступ до архіву та інших матеріалів, що з’являться найближчим часом.

Увійти

Реєстрація

Ваші особисті дані будуть використовуватися для керування доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашій політика конфіденційності.

Повернутися на головну сторінку

Під час воєнного стану підписка є безоплатною

Зазвичай, підписка на The Arc коштує 333 гривні на місяць. Кожен підписник допомагає фінансувати роботу авторів, які пишуть хороші фікшн (белетристика) та нонфікшн (аналітика, дослідження, проза, коментар, історичні) оповіді у форматі лонґрідів.

Ти також підтримуєш українських художників та ілюстраторів, залучених до створення The Arc.

Долучившись, ти сприяєш розвитку та поширенню сміливого та майстерного сторітелінґу. А насолоджуючись гарно розказаними оповідями, допомагаєш будувати Арку України!

Скільки?

  • На місяць — 333 гривні.
  • На рік — 3330 гривень (2 місяці безкоштовно!).

Дивно. Чому саме 333 гривні?

На передовій війни Росії проти України командири артилерії мусять віддавати чіткі та стислі накази (гаймарс сам собою літати не буде). Однак, під час важкого бою складно запускати одночасно кілька батарей. Простий наказ у більшості випадків є вигуком “333”, або “Триста тридцять три!”. І кожен, хто розуміє значення, має час для підготовки батарей. Ця інноваційна команда сприяє ефективній синхронізації важкого озброєння та людей, що захищають наші домівки та свободу.

Війна Росії має на меті буквально та образно знищити Україну. Але сьогодні українці чинять опір, як ніколи раніше, захищаючи свої оселі, життя та власне ідею бути українцем. І позаяк ми будуємо нову Україну, написані нами оповіді мають на меті синхронізувати погляди читачів.

Якщо у тебе виникли питання або з яких-небудь причин не вдається оформити підписку, напиши на адресу admin@arc.ua. Всі звернення будуть із задоволенням опрацьовані нашою службою підтримки клієнтів.