Писати для The Arc

Журнал ARC постійно шукає нові оповіді. Якщо ти бажаєш приєднатись до нашої спільноти райтерів, сторітелерів та готовий стати поетом-воїном, ми зацікавлені у тому, щоб познайомитись.

Щоб ми розглянули твою пропозицію, заповни форму нижче та додай посилання Google Docs чи на файли з оригінальним текстом, який раніше ніде не публікувався.

Ми не будемо розглядати заявки від людей, які не вказали повну інформацію чи надіслали матеріали, які не відповідають нашим вимогам.

ЩО НАДСИЛАТИ НАМ

Готові й фінальні версії оповідей в обсязі 5000+ слів на будь-яку тематику й будь-якого жанру, котрі стосуються українців, України та світу. Ми шукаємо історії з аркою, контролюючою ідеєю, протагоністами й силами антагонізму, які роблять їх цікавими, а досвід прочитання – трансформуючим.

ЩО НЕ НАДСИЛАТИ НАМ

Будь ласка, не надсилай нам інтерв’ю, огляди книжок чи кіно, перекази, новини, аналітичні матеріали. Ми не шукаємо контент заради контенту. Рекомендуємо прочитати про елементи справжніх оповідей у цій книжці.

КОЛИ ОЧІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Ми намагаємось відповідати усім, хто до нас звертається. Ми просимо дати нам три тижні на відповідь. Якщо ти не отримав/отримала від нас відповіді за цей період – можеш сміливо нагадувати про себе або рухатись далі. Якщо ти надсилаєш свої оповіді у декілька медіа водночас й отримуєш пропозицію від третьої сторони, будь ласка, інформуй нас.

ОПЛАТА

Ми поважаємо інтелектуальну власність і платимо за матеріали, з якими маємо бажання працювати. У разі вибору Редакцією твоєї оповіді для публікації, наші менеджери зв’яжуться з тобою щодо деталей та умов оплати. Редакція у жодному разі та у жодній формі не буде публікувати, поширювати чи копіювати твої тексти без твоєї згоди на це.

ФОРМА ДЛЯ ПОЕТІВ-ВОЇНІВ (КОБЗАРІВ XXI СТОЛІТТЯ)