Писати для The Arc

Журнал The Arc постійно шукає нові оповіді. Якщо ти бажаєш приєднатися до нашої спільноти райтерів (письменників) та готовий стати поетом-воїном, ми зацікавлені у тому, щоби познайомитися. 

Щоби ми розглянули твою пропозицію, заповни форму нижче та додай посилання на Google Docs чи файли з оригінальним текстом, який раніше ніде не публікувався. 

Ми не будемо розглядати заявки від людей, які не вказали повну інформацію чи надіслали матеріали, що не відповідають нашим вимогам.

Що надсилати нам?

Готові й фінальні версії оповідей, обсягом 5000+ слів, на будь-яку тематику й будь-якого жанру, котрі стосуються українців, України та світу. Ми шукаємо історії з аркою, контролюючою ідеєю, протагоністами й силами антагонізму, які роблять їх цікавими, а досвід прочитання — трансформуючим.

Що не надсилати нам?

Будь ласка, не надсилай нам інтерв’ю, огляди книжок чи кіно, перекази, новини або сухі аналітичні матеріали. Ми не шукаємо контент заради контенту. Рекомендуємо прочитати про елементи справжніх оповідей у цій книзі.

Коли очікувати відповідь?

Ми намагаємося відповідати усім, хто до нас звертається. Ми просимо дати нам трохи часу на відповідь. Якщо ти не отримав від нас відповіді за три тижні — можеш сміливо нагадувати про себе або рухатися далі. Якщо ти надсилаєш свої оповіді у декілька медіа водночас й отримуєш пропозицію від третьої сторони, будь ласка, поінформуй нас про це.

Чи буде оплата?

Ми поважаємо інтелектуальну власність і платимо за матеріали, з якими маємо бажання працювати. У разі вибору Редакцією твоєї оповіді для публікації, наші менеджери зв’яжуться з тобою щодо деталей та умов оплати. Редакція у жодному разі та у жодній формі не буде публікувати, поширювати чи копіювати твої тексти без твоєї згоди на це.

Форма для поетів-воїнів
(кобзарів ХХІ сторіччя)