Про нас

Журнал The Arc щомісяця публікує добре розказані незвичайні оповіді про українців, Україну та світ, в якому ми живемо. Оповіді охоплюють усі жанри, але є виключно лонґрідами. Ми вкладаємо багато часу, зусиль та серця у кожну оповідь, аби ти захотів прочитати або почути кожне слово. Читай про нашу генезу тут

Щоби приєднатися до команди авторів The Arc, будь ласка, ознайомся з нашою політикою прийому матеріалів

Пожертвування до Креативного фонду The Arc — це інвестиція в хороші й добре розказані оповіді. Всі надходження підтримують творчинь контенту, письменниць і художниць, дизайнерок і IT-фахівчинь, а також митців-чоловіків, які разом працюють над розвитком незалежної спільноти креативниць і креативників в Україні.

Хто ми

Д-р Уляна Супрун
Засновниця та головна редакторка

Уляна є лікаркою-радіологинею, докторкою медицини. Вона працювала виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я України (20162019), була засновницею громадської організації “Захист Патріотів”, а зараз є головою громадської організації “АРК.ЮЕЙ”. Уляна має дивовижну здатність одночасно бути і в Україні, і поза її межами.

Марко Супрун
Засновник та креативний редактор

Марко є кінопродюсером, одним із засновників громадських організацій “Babylon’13” та “Захист Патріотів”, який бореться з дезінформацією та розвіює російські фейки. Він допомагає нам пам’ятати, що іноді найменші деталі мають найбільшу вагу і що кожне слово має своє значення.

Марічка Мельник (псевдо)
редакторка, авторка та аналітикиня

Здобувши ступінь кандидатки історичних наук, Марічка взялася за нове завдання: боротися з граматичними помилками (ніхто не може зрозуміти, як їй вдається їх всі виявляти). Її оповіді викликають у читачів найглибші емоції. Вона народилася і виросла в “бандитському” селі, але навідріз відмовляється звідти переїжджати.

Кадм (псевдо)
автор та аналітик

Скромний доктор філософії з історії, Кадм любить риболовлю. Іноді він так багато часу проводить на березі річки в очікуванні клювання, що риби починають розповідати йому свої власні історії.

Олексій Дубров
автор та аналітик

Олексій — історик, стипендіат престижної програми “Gaude Polonia” 2019 року. Має 8 років досвіду роботи у сфері культури й 17 років — життя у Кривому Розі. Гуманітарій, який дружить із цифрами та статистикою, Олексій, як відомо, час від часу відвідує темну сторону (в них смачне печиво).

Олег Магдич 
автор та аналітик

Олег — ще один скромний доктор філософії з історії, в недалекому минулому — науковий співробітник Національного музею Тараса Шевченка. Він може з легкістю прочитати лекцію на будь-яку історичну тему, що стосується будь-якого періоду, ніби сам пережив ці події та бачив їх на власні очі.

Марина Луцик
арт-директорка

Марина малює з 6 років, але з незбагненної причини почала вчитися в університеті на історичному. Вона була достатньо мудрою, аби слідувати своїй музі — рисувала черепки стародавніх керамічних горщиків і врешті здобула фах археологині. Виросла на Хімпасі в Черкасах (ДВРЗ відпочиває), тому вміє практично все: від вишивання хрестиком до пайки. Марина також заявляє, що здатна провести будь-яку тачку будь-якими дорогами, навіть тими, що існують лише на мапах.

Титани перекладів

Ардіс Кристал, Стефко Бандера, Ганна Мельниченко, Ганна Рак, Марія Дуброва, Віталій Жухай, Дайва Ґрідзюшкайте, Кларісс Броссар, Індрек Петéрсон, Кудайбергенова Калдыгул Дауренкызы, Степан Маковєцкі, Єва Лесінська-Гейбере, Євгеній Єрьомін, Айше Арнаутова


Як зв’язатися з нами

Усім, хто любить читати!
Якщо ви маєте будь-які проблеми чи питання, пов’язані з пожертвуваннями чи процесом реєстрації, ви можете написати нам на admin@arc.ua.

Усім, хто любить писати!
Ми заохочуємо вас ознайомитися з нашою політикою відбору матеріалів тут.

Усім, хто хоче стати партнерами!
Ми за здорові та цікаві партнерства. Звертайтеся з пропозиціями та ідеями на admin@arc.ua.

Усім мисткиням і митцям!
Якщо у вас виникло бажання перетворити якусь із наших оповідей у сценарій, фільм, серіал, п’єсу чи щось подібне, будь ласка, звертайтеся з вашими пропозиціями до головного редактора на admin@arc.ua