Про нас

Журнал The Arc щомісяця публікує добре розказані хороші оповіді про українців, Україну та світ, в якому ми живемо. Ми працюємо з усіма жанрами оповідей, але виключно у форматі лонґрідів. Ми вкладаємо багато часу, енергії та серця у те, щоби нашим підписникам хотілося читати ці оповіді до останнього слова. Читай про наші генезу тут

Якщо ти хочеш писати для нас, ознайомся з нашою політикою прийому матеріалів

Якщо ти хочеш підтримати нас, стань нашим підписником.

Хто ми

Д-р Уляна Супрун
засновниця та головнa редакторка

Уляна є лікарем-радіологом, доктором медицини, колишньою виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я України (20162019), засновницею громадської організації “Захист Патріотів” і головою громадської організації “АРК.ЮЕЙ”. Вона може бути в Україні та поза межами України водночас.

Марко Супрун
засновник та креативний редактор

Марко є продюсером, одним із засновників громадських організацій “Babylon’13” та “Захист Патріотів”, борцем із дезінформацією та фейками в команді “StopFake” і допомагає нам не забувати про маленькі важливі деталі, що роблять велику різницю, бо кожне слово має значення.

Марічка Мельник (псевдо)
редакторка, авторка та аналітикиня

Марічка є кандидаткою історичних наук, нашою підпільною агенткою в боротьбі з граматичними помилками (ніхто дотепер не знає, як їй вдається їх виявляти) та авторкою найбільш емоційних історій нашого журналу. Народилася і виросла в бандитському селі, але навідріз відмовляється звідти переїжджати.

Олексій Дубров
автор та аналітик

Олексій — історик, стипендіат програми “Gaude Polonia” 2019 року. Має за плечима вісім років досвіду роботи у сфері культури й 17 років життя у Кривому Розі. Гуманітарій, який дружить із цифрами та час від часу відвідує темну сторону (в них гарне печиво).

Кадм (псевдо)
автор та аналітик

Кадм — скромний доктор філософії з історії. Крім аналітики та письменництва, Кадм дуже любить риболовлю. Ба більше, одного разу він так довго сидів на березі, ловлячи рибу, що та почала надиктовувати йому свої історії.

Олег Магдич
автор та аналітик

Олег — ще один скромний доктор філософії з історії, в недалекому минулому — науковий співробітник Національного музею Тараса Шевченка. Олег може спокійно проводити лекцію на будь-яку історичну тему, ніби жив у той час і бачив усе на власні очі.

Марина Луцик
арт-директорка

Марина малює з шестирічного віку, але чомусь вступила на історичний. Але навіть там примудрилася слідувати за покликанням — рисувала черепки і здобула фах археологині. Виросла на Хімпасі в Черкасах (ДВРЗ відпочиває), тому вміє все — від вишивання хрестиком до пайки. І, звісно, без проблем заведе будь-яку тачку і проїде нею навіть вінницькими дорогами.

Ардіс Кристал, Стефко Бандера, Ганна Мельниченко, Ганна Рак, Марія Дуброва, Віталій Жухай, Дайва Ґрідзюшкайте, Кларісс Броссар, Індрек Петéрсон, Кудайбергенова Калдыгул Дауренкызы, Стéпан Маковєцкі, Єва Лесінська-Гейбере, Євгеній Єрьомін
перекладачі


Як з нами зв’язатись

Усім, хто любить читати!
Підписуйтеся та підтримуйте чудовий сторітелінґ. Ваші гривні спрямовуються напряму всім творцям нашого контенту й розвивають спільноту незалежних митців і оповідачів в Україні. Якщо у вас виникають будь-які питання щодо оформлення підписки, пишіть на admin@arc.ua.

Усім, хто любить писати!
Ми заохочуємо вас ознайомитися з нашою політикою відбору матеріалів тут.

Усім, хто хоче стати партнерами!
Ми за здорові та цікаві партнерства. Звертайтеся з пропозиціями та ідеями на admin@arc.ua.

Усім творцям мистецтв!
Якщо у вас виникло бажання перетворити якусь із наших оповідей у сценарій, кіно, серіал, п’єсу чи подібне — звертайтеся на мейл головного редактора admin@arc.ua з пропозиціями. В темі листа необхідно вказати “Для головного редактора”.