Про нас

The Arc щомісяця публікує три добре розказані, хороші оповіді про українців, Україну та світ, в якому ми живемо. Ми працюємо з усіма жанрами оповідей, але виключно з форматом лонґрідів. Ми вкладаємо багато часу, енергії та серця у те, щоб нашим підписникам хотілось читати чи слухати ці оповіді до останнього слова. Читайте про нашу генезу тут.

Якщо ви хочете писати для нас, ознайомтесь з нашою політикою прийому матеріалів. Якщо ви хочете підтримати нас – ставайте нашими підписниками.

Хто ми

Д-р Уляна Супрун
засновниця та головнa редакторка

Уляна є лікарем-радіологом, доктором медицини, колишньою виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я України (2016-2019), засновницею громадської організації “Захист Патріотів” й головою громадської організації “АРК.ЮЕЙ”. Вона може бути в Україні та поза межами України водночас.

Марко Супрун
засновник та креативний редактор

Марко є продюсером, одним із засновників громадських організацій “Babylon’13” та “Захист Патріотів”, борцем з дезінформацією та фейками і людиною, яка допомагає нам не забувати про маленькі важливі деталі, що роблять велику різницю.

Марічка Мельник (псевдо)
редакторка, авторка та аналітикиня

Марічка є кандидаткою історичних наук, нашою підпільною агенткою в боротьбі із граматичними помилками (ніхто дотепер не знає, як їй вдається їх виявляти) та авторкою найбільш емоційних історій нашого журналу. Народилась і виросла в бандитському селі, але навідріз відмовляється звідти переїжджати.

Олексій Дубров
автор та аналітик

Олексій історик, стипендіат програми Gaude Polonia 2019. Має за плечима вісім років досвіду роботи у сфері культури й 17 років життя у Кривому Розі. Гуманітарій, який дружить з цифрами та час від часу відвідує темну сторону (в них гарне печиво).

Кадм (псевдо)
автор та аналітик

Кадм скромний доктор філософії з історії. Крім аналітики та авторства, Кадм дуже любить ловити рибу. Ба більше, одного разу він так довго сидів на березі ловлячи рибу, що та почала надиктовувати йому свої історії.

Марина Луцик
арт-директор

Марина малює з шестирічного віку, але чомусь вступила на історичний. Та навіть там примудрилася слідувати за покликанням — рисувала черепки і отримала фах археологині. Виросла на Хімпасі в Черкасах (ДВРЗ відпочиває), тому вміє все — від вишивання хрестиком до пайки. І, звісно, без проблем заведе будь-яку тачку і проїде нею навіть вінницькими дорогами.

Олег Магдич
автор та аналітик

Олег ще один скромний доктор філософії з історії та науковий співробітник Національного музею Тараса Шевченка. Олег може спокійно проводити лекцію на будь-яку історичну тему, ніби жив у той час і бачив усе на власні очі.

Ардіс Кристал, Стефко Бандера, Ганна Мельниченко, Ганна Рак, Марія Дуброва, Віталій Жухай, Дайва Ґрідзюшкайте, Кларісс Броссар, Індрек Петéрсон, Кудайбергенова Калдыгул Дауренкызы, Стéпан Маковєцкі, Єва Лесінська-Гейбере, Євгеній Єрьомін
перекладачі


Як з нами зв’язатись

Читачі: Підписуйтесь й підтримуйте чудовий сторітелінґ. Ваші гривні спрямовуються напряму усім творцям нашого контенту й розвивають спільноту незалежних митців й оповідачів в Україні. Якщо у вас виникають будь-які питання щодо оформлення підписки пишіть на admin@arc.ua.

Райтери-оповідачі: Ми заохочуємо вас ознайомитись з нашою політикою відбору матеріалів тут.

Потенційні партнери: Ми за здорові та цікаві партнерства. Звертайтеся з пропозиціями та ідеями на admin@arc.ua

Креативна індустрія: Якщо у вас з’явилось бажання перетворити якусь із наших оповідей у сценарій, кіно, серіал, п’єсу чи подібне – звертайтеся на мейл головного редактора admin@arc.ua з пропозиціями, в темі листа необхідно вказати “Для головного редактора”.